Четвер
21.10.2021
12:12
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Степанівська Перша ЗОШ І-ІІІ ступенів

2019 -2020 н.р.

У жовтні - грудні 2019 року були проведені І (шкільний) та ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 9 базвих дисциплін. 

20  учнів школи стали переможцями І шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Сім учнів стали призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

- Садикіна Валерія (І місце) з правознавства (вчитель журавльова І. О.)

- Литвиненко Яна (ІІ місце) - англійська мова (вчитель Рубльова В. П.)

- Фєдаш Марія (ІІ місце) - хімія (вчитель Дубровіна Г. І.)

- Міщенко Валерія, Яковенко Мар'яна (ІІІ місце) з математики (вчитель Барчукова М. Л.)

- Грищенко Злата (ІІІ місце) - історія (вчитель Журавльова І. О.)

- Литвиненко Яна (ІІІ місце) - географія (вчитель Бихкало І. М.)

- Чакір Олександра (ІІІ місце) - інформаційні технології (вчитель Присяжнюк А. Л.)

2015 -2016 н.р.

У жовтні - грудні 2015 року були проведені І (шкільний) та ІІ (районний) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.   

29 учнів школи стали переможцями  І шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з 9 базових дисциплін. Троє учнів стали призерами ІІ (районному етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад:

- Яковенко Дар'я – ІІІ місце з української мови (вчитель Буняк Л.С.)

- Стародубець Вікторія – ІІІ місце у районному етапі Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика (вчитель Буняк Л.С.)

- Яковенко Дар'я - ІІ місце у районному етапі Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика (вчитель Буняк Л.С.), ІV місце у обласному етапі Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика.

 

Результативною була участь команди школи у районних змаганнях з настільного тенісу: ІІ призове місце серед 12 команд, із шахів: ІІ місце.

 

У грудні 2015 року  17 учнів 5 – 11 класів взяли участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН – Юніор Ерудит» у номінації «Екологія». Учениця 8 класу Яковенко Дар’я показала відмінний результат, 9 учнів – добрий результат.

 

У квітні – травні 2016 року  учениця 8 класу Яковенко Дар’я взяла участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН – Юніор Дослідник» у номінації «Еколог – Юніор». Для участі в І етапі була проведена дослідницька робота на тему «Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного і тваринного світу». Дослідження – проект оформлено у форматі електронної презентації та тез. Робота була допущена  до ІІ етапу (он – лайн – захисту). Під час он – лайн конференції учениця презентувала результати свого дослідження, відповідала на запитання членів журі. За результатами І та ІІ етапів робота Яковенко Дар’ї посіла ІІ місце у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН – Юніор Дослідник» у номінації «Еколог – юніор».

 

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.

 

Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом» - Литвиненко Яна, ІІІ місце

 

Районний етап виставки – конкурсу з декоративно – ужиткового  та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - Чакір Богдана, грамота відділу освіти за активну участь та якісне виконання роботи, Литвиненко Яна, подяка за участь.

 

Районний фестиваль писанок «Писанковий рай» - Чакір Богдана, грамота відділу освіти за творчий підхід та якісне виконання роботи.

 

Районний етап обласного дитячого конкурсу малюнків «Мирний атом в долонях людини» - Мала Вікторія, подяка відділу освіти за участь в конкурсі.